Nowe odcinki seriali HBO, w tym Gry o Tron, dostępne za darmo w HBO GO

Zupełnie nowe odcinki takich seriali jak Gra o Tron i Figurantka oraz pilotażowy epizod debiutującej dziś Doliny Krzemowej można obejrzeć od dziś w serwisie VOD o nazwie HBO GO. W ramach promocji swojej platformy wideo na życzenie telewizja HBO udostępniła premierowe odcinki bezpłatnie.

Dzisiaj wyemitowano nowe, premierowe epizody seriali HBO. Oprócz pierwszego odcinka czwartego sezonu popularnego serialu fantasy Gra o Tron opartego o prozę G.G. Martina, pojawił się również nowy odcinek z trzeciego sezonu politycznej Figurantki. Trzecią z pozycji jest natomiast pilotażowy odcinek serialu Dolina Krzemowa, czyli serialu opowiadającego historię młodych ludzi tworzących startupy w tytułowej lokalizacji.

Pierwsze odcinki dostępne są bezpłatnie dla wszystkich chętnych. Niestety, kolejne odcinki wymienionych seriali dostępne będą wyłącznie dla subskrybentów usługi HBO GO. Do wykupienia abonamentu na HBO GO konieczne jest też posiadanie pakietu kanałów w z HBO w telewizji kablowej lub satelitarnej. Udostępnione odcinki seriali można oglądać bezpłatnie na komputerach z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS X za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Użytkownicy mają do wyboru wersję z napisami lub polskim lektorem.

Zobacz również:

  • "Ród Smoka" - co wiemy o prequelu "Gry o Tron" od HBO?
  • "Piękny umysł" i "Na noże" - te filmy wkrótce znikną z HBO GO!
  • Zagubieni w kosmosie - nie przegap premiery 3 sezonu serialu Netflixa!
Nowe odcinki seriali HBO, w tym Gry o Tron, dostępne za darmo w HBO GO

Warto dodać, że zainteresowanie serialami było na tyle ogromne, że zaraz po ich udostępnieniu padły serwery HBO GO. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce po premierze serialu Detektyw. Teraz sytuacja wygląda już na opanowaną i można bez przeszkód oglądać seriale poprzez stronę internetową usługodawcy.