Nowe opcje w NOLF2!

Fani jednej z najlepszych gier przygodowych ubiegłego roku - No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Ways, doczekali się łatki, która poza wieloma udoskonaleniami i poprawkami wprowadza również dwa nowe mody dla trybu multiplayer.

W patchu autorzy gry wprowadzili dwa mody multimplayer: Team Deatmatch oraz Doomsday. Pretekstem do stworzenia tego ostatniego jest notatka służbowa, szefa UNITY, informująca o odkryciu przez C. Archer posiadania przez H.A.R.M. nowej zabójczej broni zwanej Doomsday Device, która stanowi śmiertelne zagrożenie dla wszystkich członków organizacji. W tej samej informacji głównodowodzący nakazuje więc graczom zebranie grupy agentów, która ma za zadanie unieszkodliwić niebezpieczną broń.

Ponadto łatka wprowadza szereg usprawnień w grze oraz poprawia wykryte w niej błędy. Plik waży niespełna 30 MB i czeka już do pobrania z naszego FTP. Szczegółową listę zmian wprowadzonych przez tę łatkę znajdziecie w pliku txt dołączonym do patcha. Plik do pobrania: http://www.cyberjoy.com.pl/ftp/program.asp?id=1417


Zobacz również