Nowe plotki o Diablo III

W internecie regularnie pojawiają się nowe plotki o Diablo III. Niestety, większość z nich ma to do siebie, że nie pochodzi od producenta gry, firmy Blizzard. Choć tym razem jest podobnie, to i tak trzeba przyznać, że informacje wyglądają niezwykle obiecująco.

W ostatnim czasie pojawiła się wieść o tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nową grą, którą zapowie Blizzard na zbliżającym się Blizzard Worldwide Invitational, będzie właśnie Diablo III. Wiadomość ta została podana przez dziennikarzy serwisu Xfire.com.

Niestety nic więcej się o tej informacji powiedzieć nie da. Blizzard, jak to ma w zwyczaju, sprawy nie komentuje, a jego przedstawiciele twierdzą, że nic im o Diablo III nie wiadomo. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli poczekać do 28 czerwca. Wtedy to podczas imprezy Blizzard Worldwide Invitational, wszystko stanie się jasne.

Przypomnijmy, że seria Diablo jest jedną z najbardziej przełomowych, jakie ukazały się w historii gier komputerowych. Pierwsza część spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem i zyskała sobie miliony fanów na całym świecie. Nie gorzej było z Diablo II. W tytuł ten na serwisie Battle.net po dziś dzień grają tysiące użytkowników.