Nowe produkcje w serwisie Xbox Live

Mamy bardzo dobrą informację dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Microsoft na swojej ostatniej konferencji prasowej ogłosił, że serwis Xbox Live ma kilku nowych partnerów. Trzeba przyznać, że ich lista wygląda imponująco.

Nowych partnerów w serwisie będzie trzech. Pierwsi z nich to Disney oraz ABC. Trzeba przyznać, że do serwisu Xbox Live wniosą wszystko to co najlepsze. Wszyscy użytkownicy konsol Microsoftu z dostępem do Internetu uzyskają dostęp do takich produkcji jak "Hannah Montana", "High School Musical", "Zagubieni" czy "Gotowe na Wszystko".

Nowe produkcje w serwisie Xbox Live

To jednak nie koniec. W serwisie przybędzie bowiem sporo nowych filmów. Wytwórnia MGM (to ten trzeci partner) dorzuci od siebie takie hity jak "Tańczący z Wilkami", "Rocky", "Terminator", "Milczenie Owiec" oraz "Legalna Blondynka".

Zobacz również:

  • Star Wars - zapowiedź nowej gry już w grudniu? Wiele na to wskazuje
  • James Bond w rękach Amazonu. MGM przejęte za ogromną kwotę

Trzeba przyznać, że wszystkie z powyższych tytułów stanowią dobre wzmocnienie dla serwisu. Faktem jest również, że niedługo samo Xbox Live oferować będzie więcej niż niejedna wypożyczalnia filmów. Tu wielki plus dla Microsoftu.