Nowe projektory Hitachi

Na polskim rynku pojawią się wkrótce dwa nowe projektory Hitachi - CPS317 i CPX327. Oba modele mogą pochwalić się niezłymi parametrami wyświetlanego obrazu.

Dzięki funkcji MyScreen, która umożliwia zapis do pamięci projektora, można wprowadzić logo lub zdjęcie produktu, które będzie wyświetlane po włączeniu projektora. Projektory dysponują również funkcją korekcji efektu Keystone'a w pionie i w poziomie. Funkcja ta, eliminuje zniekształcenia obrazu związane z umieszczeniem projektora pod niewłaściwym kątem względem ekranu, bez konieczności zmiany jego położenia.

Model CPS317 oferuje obraz o rozdzielczości SVGA i jasności 1600 ANSI lumenów. Czas pracy lampy wynosi 4000 godzin. Urządzenie waży 2,7 kg, a jego rozmiary wynoszą 295 x 231 x 75,5 mm. (szer. x wys. x gł.). Projektor posiada cyfrowy i manualny zoom, funkcję stopklatki, korekcję efektu Keystone'a i MyScreen. CPS317 wyposażony jest w dwa wejścia komputerowe oraz pilota z funkcją myszy.

Model CPX327 wyświetla obraz o rozdzielczości XGA i jasności 1800 ANSI lumenów. Czas pracy lampy wynosi 4000 godzin. Projektor posiada takie funkcje, jak: cyfrowa stopklatka, cyfrowy i ręczny zoom, korekcja efektu Keystone'a, MyScreen. Pracując w trybie Whisper, można ograniczyć poziom hałasu do 34dB. Wymiary i dodatkowe wyposażenie są takie same, jak w przypadku modelu CPS317.

Ceny projektorów nie są jeszcze znane.


Zobacz również