Nowe propozycje Pioneera

Pioneer wprowadził do swojej oferty nowy model odtwarzacza DVD. Jest to urządzenie z "dolnej półki", oznaczone symbolem DV-350. Wśród nowości znalazł się także dedykowany dla ww. odtwarzacza amplituner i zestaw głośnikowy.

Oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych (srebrnej i czarnej) odtwarzacz jest całkowicie nową konstrukcją. Urządzenie jest "formatu" Slim - jego wysokość to 55 mm. Odczytuje płyty DVD-Video, VCD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW oraz MP3. W sprawnej i bezproblemowej obsłudze pomocny ma być całkowicie nowy graficzny interfejs użytkownika – który w porównaniu do poprzednich modeli jest dużo bardziej czytelny (720 x 576 pikseli) i bardziej przyjazny w użytkowaniu (kolorowy). Ponadto pomocny w posortowaniu plików MP3, będzie nowy nawigator który wyświetla do 21 znaków w nazwach utworów. Nowy jest również pilot zdalnego sterowania, który ma poprawioną ergonomię i ułożenie klawiszy.

Do powyższego odtwarzacza dedykowany jest nowy amplituner VSX-C100 o zbliżonej wysokości (około 65mm). VSX-C100 dysponuje mocą 5 x 30 W oraz wbudowanymi dekoderami Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II. Użytkownik ma do dyspozycji 4 wejścia cyfrowe w tym jedno na panelu przednim. Urządzenie posiada 4 analogowe wejścia AV (jedno na przednim panelu), jedno wyjście AV i dwa wyjścia Video oraz wyjście na subwoofer pre-out z wyjściem na pięć kanałów.

Do takiej konfiguracji Pioneer proponuje utrzymany w stylistyce urządzeń z serii "Slim Line", zestaw głośników S-V40. W zestawie znajduje się 5 głośników o mocy 100 W + subwoofer o mocy 50 W.


Zobacz również