Nowe propozycje dla Mikołaja

Jak zapewnia firma Play IT prace nad dwiema interesującymi grami - Empire Earth: Sztuka Podboju oraz Cesarz: Narodziny Państwa Środka, dobiegają końca i oba produkty powinny jeszcze w tym roku dotrzeć do naszych sklepów.

Empire Earth: Sztuka Podboju to dodatek do ciekawej strategii RTS, który zawiera trzy nowe kampanie i epokę, dzięki której będziemy mogli skolonizować otchłanie Kosmosu. W dniu dzisiejszym beta-testy gry zostały zakończone, co oznacza, iż jeszcze w grudniu znajdzie się ona w sklepach - w pełnej, polskiej wersji językowej, w cenie 69,99 zł oraz z eXtra prezentem od Wydawnictwa Play It: kalendarzem na 2003 rok.

Empire Earth: Sztuka Podboju to trzy nowe kampanie, epoka kosmicznych podbojów, szereg nowych budynków, jednostek i rozwiązań. Nowa epoka pozwala nam rozpocząć kolonizację Marsa i niezbadanej przestrzeni kosmicznej. Kolejna kampania przenosi nas do Imperium Rzymskiego, gdzie kierować będziemy jego rozwojem przez ponad 200 lat. Ostatnia da nam szanse wzięcia udziału w II Wojnie Światowej, na terenach Pacyfiku i stoczyć Bitwę o Midway oraz przeprowadzić inwazję na Iwo Jimę. Wszystkie cywilizacje występujące w Empire Earth zaopatrzone zostały w nowe zdolności specjalne, a udoskonalony tryb multiplayer wprowadza m.in. światowy ranking graczy.

Cesarz: Narodziny Państwa Środka to nowa strategiczno - ekonomiczna gra znanego zespołu Impressions Games, która znajduje się obecnie w końcowej fazie beta testów i już wkrótce trafi do sklepów. Tytuł ten przypomina swym rozmachem takie pozycje jak Faraon, Zeus, czy Tropico i wydany zostanie w pełnej, polskiej wersji językowej, a jako eXtra prezenty w pudełku Wydawnictwo Play-It przygotowało: dodatkową płytę CD z muzyką z gry oraz bonusową kampanię Jin Wudi. Cesarz: Narodziny Państwa Środka przenosi nas w okolice Wielkiego Muru Chińskiego. Zostawiamy basen Morza Śródziemnego i po raz pierwszy przenosimy się z budową miast na Wschód, w zupełnie nowe otoczenie. Cywilizacja chińska istnieje od ponad 4000 lat i jej historia naznaczona jest nowymi technologiami oraz pomysłami. W świecie gry Cesarz obejmujemy władzę i prowadzimy swoje miasta przez wzloty i upadki chińskiej historii.