Nowe propozycje dla najmłodszych

Zbliżający się Dzień Dziecka, zmobilizował CD Projekt do rozszerzenia swojej oferty o kolejne tytuły przeznaczone dla najmłodszych entuzjastów elektronicznej rozrywki.

Do oferty wydawniczej firmy trafiły m.in. dwa nowe tytuły z sympatycznym Tymkiem w roli głównej. Tymek: Niczego się nie boję oraz Tymek: Lubię czytać.

Tymek: Niczego się nie boję, to program przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia, który pokazuje najmłodszym, dlaczego nie należy się bać postaci ze snów i ciemności. Podczas zabawy dziecko może odkrywać śmieszne animacje, grać w pouczające minizabawy słuchając głośno czytanej historii. Na uwagę zasługuje fakt, że gra jest czytana przez lektora, zaś tekst lektorski pojawia się na ekranie i jest podświetlany w trakcie czytania.

Tymek: Lubię czytać to propozycja dla dzieci od 4 roku życia, które pragną rozwijać umiejętność czytania. Mały gracz może sam czytać książeczkę lub słuchać lektora ciesząc się zabawnymi animacjami. Ciekawa jest fabuła gry, w której Tymek może odwiedzać postaci z obrazków, które wiszą na ścianach jego pokoiku. Gra wyróżnia się wysokimi walorami edukacyjnymi przygotowując dziecko do nauki czytania, rozwijając percepcję, ucząc logicznego myślenia oraz rozumienia poleceń. Każda z gier oferowana jest w cenie 39,90 zł.

W maju CD Projekt wprowadził również na rynek dwie tanie serie dla dzieci: Extra Zabawa i Disney Magiczna Kolekcja. Obydwie serie dedykowane są klasycznym produktom. W Extra Zabawie znajdziemy bardzo popularnego Lomaxa czy Pirata Barnabę (inne tytuły to: Przygody Pippi, Reks, Adaś Pirat Barnaba 2, Mały Projektant Niebieski i Mały Projektant Czerwony), zaś w Disney Magiczna Kolekcja znajdują się Toy Story 2 i Nowe Szaty Króla. Firma zapowiada na jesieni rozszerzenie obydwu serii. Każda gra serii kosztuje 29,90 zł.


Zobacz również