Nowe przeboje Lady Gaga już jutro w Dance Central 2

Jesteś fanem/fanką Lady Gaga? Mało Ci tanecznych wygibasów w rytmie jej piosenek? Umiesz już całe układy i nie robisz już na nikim wrażenia na imprezach z Dance Central 2? Już od jutra kolekcja piosenek Gagi się powiększy.

Spieszymy z najnowszymi doniesieniami ze światowych parkietów - już jutro, 22 listopada, do playlisty Dance Central 2 trafią dwa gorące przeboje Lady Gaga! Dodatkowe utwory, zasilą zawierającą już ponad 100 hitów bazę piosenek, dostępnych na płytach z grą Dance Central i Dance Central 2 oraz w ramach usługi Xbox LIVE.

Dwa przebojowe utwory Lady Gaga z wydanego z 2011 roku albumu Born This Way - "Marry the Night" oraz "The Edge of Glory" - będą dostępne do pobrania wyłącznie poprzez usługę Rynku gier Xbox LIVE, w cenie 240 punktów MS każda. W grze Dance Central 2 znajdziecie również przebojowe "Bad Romance" oraz "Born This Way". Pamiętajcie też, aby przenieść "Just Dance" i "Poker Face" z pierwszej części gry i cieszyć się wszystkimi sześcioma hitami tej niezwykłej artystki!

Dodatkowo, w grudniu tego roku, w Xbox LIVE zagoszczą nowe hity Rihanny! Wypatrujcie informacji o nowych utworach oraz innej zawartości dodatkowej do gry Dance Central 2.

-Informacja prasowa