Nowe przenośne odtwarzacze Packard Bell

Fresh i Eclipse to oznaczenia nowych przenośnych odtwarzaczy, które pojawiły się w ofercie firmy Packard Bell. Pierwszy radzi sobie z plikami muzycznymi, natomiast drugi pozwala dodatkowo na oglądanie filmów.

Fresh

Fresh

Fresh to przenośny odtwarzacz muzyczny (MP3, WMA) wyposażony w podświetlany na niebiesko niewielki wyświetlacz oraz 1 lub 2 GB wewnętrznej pamięci flash. Urządzenie waży niespełna 24 gramy i oferuje korektor z pięcioma ustawieniami oraz wbudowany tuner FM. W jego środku znalazło się miejsce na jedną baterię typu AAA, która powinna wystarczyć na 12 godzin słuchania muzyki. Sprzęt może być również wykorzystany jako przenośna pamięć USB.

Eclipse

Eclipse

Eclipse w odróżnieniu od poprzednika to odtwarzacz multimedialny pozwalający na obsługę plików muzycznych (MP3, WMA i WAV) oraz wideo (MP4, WMV i XviD). Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i srebrnej), charakteryzuje się 12-milimetrową grubością oraz pozwala na zapisanie 2, 4 lub 8 GB danych. Użytkownik otrzymała do dyspozycji 2,2-calowy wyświetlacz TFT LCD (65 tysięcy kolorów), akumulator Li-ion (zapewnia do 22 godzin słuchania muzyki), tuner FM oraz korektor z sześcioma ustawieniami (normal, rock, classical, pop, jazz i extra bass). Nowość może również pełnić funkcję dyktafonu oraz pozwala na skorzystanie z preinstalowanych gier.

Wedle niepotwierdzonych informacji Fresh będzie kosztował 30/40 euro (1GB/2GB). Niestety cena modelu Eclipse nie została podana.


Zobacz również