Nowe studio twórców Dark Messiah of Might and Magic

Arkane Studios, firma developerska odpowiedzialna m.in. za będący w produkcji tytuł Dark Messiah of Might and Magic czy nieco starszy i mniej znany Arx Fatalis, otworzyła zupełnie nowe studio.

Jako, że przedstawiciele Arkane Studios nie byli zbyt skłonni do dzielenia się informacjami przedsięwzięciu, to właściwie niewiele o nim wiadomo. Siedziba studia znajdzie się w leżącym na terenie stanu Teksas mieście Austin. Ekipa najprawdopodobniej zajmie się tworzeniem gier online.

Skąd te domysły? Prezes Arkane Studios, Raphaela Colantonio, w wywiadzie dla zagranicznego serwisu gamingowego stwierdził: "Jesteśmy zainteresowani rynkiem online i wierzymy, że tryb dla wielu graczy znajdzie się w wielu next-genowych produkcjach". Do tego frazesu dodał coś ciekawszego: "Są jeszcze inne formy zabawy online, które nie zostały wykorzystane i które my chcemy zbadać".

Jak rozumieć te słowa? Czy rzeczywiście doczekamy się jakichś znaczących innowacji? Czas pokaże. Jak na razie czekamy na to, co zaprezentuje Dark Messiah of Might and Magic.