Nowe szaty głośników Creative I-Trigue

Zestawy I-Trigue 5600 i I-Trigue 3600 to najnowsze zestawy głośnikowe Creativa, które oprócz tego, że wyglądają niezwykle efektownie, mają także gwarantować dobre brzmienie.

Zestaw kolumn Creative I-Trigue 5600

Zestaw kolumn Creative I-Trigue 5600

Przy tworzeniu obu zestawów szczególny nacisk położono na stylistykę. Czarne, zaokrąglone obudowy głośników satelitarnych ze srebrnymi elementami, wyposażone są w stylowe, metalowe podstawki. Oba zestawy wykorzystują autorską technologię Creative - Acoustic Loaded Module, poprawiającą jakość reprodukcji niższego zakresu średnich tonów oraz równowagę tonalną, dzięki czemu niewielkie głośniki satelitarne mają dawać brzmienie podobne to uzyskiwanego z większych jednostek. Każdy z satelitów jest wyposażony w trzy tytanowe mikromembrany wykorzystujące technologię NeoTitanium Tri-Array. Wzmocniony subwoofer w drewnianej obudowie wyposażony jest w przetwornik przystosowany do pracy z dużym wychyleniem membrany. Przewodowy pilot wyposażony jest w wyjście słuchawkowe i wejście liniowe.

I-Trigue 5600 to zestaw 5.1, którego kolumny satelitarne mogą być zamocowane na ścianie, a przedni głośnik centralny ma poziomy kształt, co ułatwia jego ustawienie. Zestaw wyposażono w funkcję przetwarzania sygnału stereofonicznego do postaci 5.1. Cena kompletu to 769 zł.

I-Trigue 3600 to stylowy zestaw 2.1, którego budowa jest podobna do modelu 5600. Jego cenę ustalono na 529 zł.


Zobacz również