Nowe tablety od Polaroida Q10, Q8 i Q7 od razu z Androidem 4.4 KitKat

Firma Polaroid zapowiedziała trzy nowe urządzenia z serii Q. Tablety Q10, Q8 oraz Q7 będą działały w oparciu o najnowszą wersję systemu mobilnego Android 4.4 KitKat. Ich specyfikacja i ceny zapowiadają się dość interesująco.

Polaroid poinformował, że w przeciągu tygodnia na targach CES 2014 w Las Vegas zaprezentowane zostaną trzy zupełnie nowe urządzenia sygnowane logo firmy, których produkcją zajmie się Southern Telecom. Te trzy nowe modele to tablety, które zostały nazwane prosto Q10, Q8 oraz Q7. Cyfra w nazwie określać będzie naturalnie rozmiar ekranu, ale jeszcze nie wiadomo, jaka będzie ich rozdzielczość.

Sercem każdego z trzech nowych tabletów Polaroid Q ma być czterordzeniowy procesor. Urządzenia mają wspierać łączność Wi-Fi oraz Bluetooth, ale brak informacji o wersji 3G. Tablety będą posiadać też wyjście HDMI, dwa aparaty i głośniki umieszczone z przodu urządzenia. Producent obiecuje też “ponadprzeciętny” czas pracy na zasilaniu bateryjnym. Z pewnością dobrą informacją jest to, że mają one działać w oparciu o system Android w jego najnowszej wersji 4.4 KitKat.

Zobacz również:

  • Lista niebezpiecznych aplikacji na Android. Tych aplikacji nie instaluj! [20.10.2021]
  • Najlepsze aparaty natychmiastowe - ranking 2021
Nowe tablety od Polaroida Q10, Q8 i Q7 od razu z Androidem 4.4 KitKat

Ceny nowych tabletów zaczynać się będą od 129 dolarów za najtańszy model i kończyć się na 179 dolarach za najdroższy, ale nie wiadomo jeszcze informacji o pojemności pamięci nowych tabletów Polaroid. Patrząc jednak na inne urządzenia dostępne dziś w sprzedaży nie wydaje się to wygórowaną kwotą. Teraz pozostaje tylko czekać na ujawnienie kolejnych informacji na temat pełnej specyfikacji.

źródło: prweb.com