Nowe telewizory Hannspree LCD LED z serii SE - zaprojektowane do hoteli

Tajwańska firma Hannspree wprowadziła na rynek dwa nowe telewizory LED LCD z serii SE w rozmiarach 32 i 40 cali. SE32LMNB i SE40LMNB wyróżniają się jedną rzeczą - są idealne dla hotelarzy.


Hannspree SE LED TV

Hannspree SE LED TV

Jeszcze niedawno testowałem telewizor Hannspree SJ32DMNB, a już tajwańska firma wprowadziła na rynek nową serię. Hannspree SE z krawędziowym podświetleniem diodami LED zwracają uwagę elegancko wykonaną matową obudową. Ale poza tym nowe telewizory Hannspree SE32LMNB i SE40LMNB nie wyróżniają się niczym specjalnym, czego nie miałaby konkurencja. Prawie niczym...

Hannspree SE LED TV

Hannspree SE LED TV

Hannspree SE - telewizory dla hotelarzy?

Jest jedna ciekawa funkcja w nowych telewizorach Hannspree. To tzw. Hotel Mode to tryb umożliwiający zarządzanie dostępem do menu i kanałów telewizora. Pozwala np. blokować pewne programy albo z góry ustalać poziom głośności. Druga ciekawa funkcja to USB cloning, która umożliwia zapamiętanie ustawień parametrów telewizora na pendrivie, dzięki czemu łatwo potem skopiować ustawienia na inne telewizory. Ogranicza to czas i koszty związane z instalacją i użytkowaniem TV w hotelach.

Hannspree SE LED TV z tyłu

Hannspree SE LED TV z tyłu

Telewizory Hannspree SE - jaka cena?

Telewizory Hannspree SE oferowane są w cenie 1245 zł za SE32LMNB i 1860 zł za SE40LMNB. Ceny niewygórowane, ale też nie ma w nich niczego nadzwyczajnego. Jednak hotelarzom się spodobają... Hotelowe telewizory Philips Media Suite właśnie zyskały konkurencję.