Nowe typy odpowiedzi w Asystencie Google

Asystent Google to jedna z najnowszych usług Google. Jest stale rozwijana, a teraz otrzymuje nowe typy odpowiedzi.

Google cały czas pracuje nad tym, aby Asystent Google był jak najlepszy oraz dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Jesienią ubiegłego roku w aplikacji wprowadzono zupełnie nowy interfejs. W Polsce Asystent Google zadebiutował już w nowej odsłonie. Obecnie Google stopniowo wdraża nową aktualizację Asystenta Google, która przynosi usprawnienie reakcji i ma oferować pełniejsze informacje zwrotne.

Nowe typy odpowiedzi w Asystencie Google

Aktualizacja obejmuje również zmiany w kartach, które mają skupić się na wyświetlaniu kluczowych informacji, których szukałeś. Oprócz nowego interfejsu dla kategorii takich, jak wydarzenia, otrzymamy również dostęp do użytecznych narzędzi, takich jak kalkulator napiwków lub pakiet muzyczny. Jako przykładowe formuły, za pomocą których możemy przetestować nowe typy odpowiedzi Google podaje "Dlaczego trawa jest zielona" oraz "Wydarzenia w Moutain View" (w tym mieście Google posiada swoją główną siedzibę).

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [04.08.2021]
  • Asystent Google nas podsłuchuje? Google odpowiada
  • Asystent Google nadrabia straty. Tej opcji brakowało latami!
Nowe typy odpowiedzi w Asystencie Google

Źródło: Google.com

Odpowiedzią może być pokazanie linków do różnych źródeł z całej sieci, abyś mógł dowiedzieć się więcej. W takich przypadkach zobaczysz pełen zestaw wyników wyszukiwania w sieci. W stosownych przypadkach wyniki te mogą obejmować istniejące reklamy.

Google jako przykład zastosowania nowych rozwiązań wskazuje znaczne zwiększenie użyteczności Asystenta Google w podróży, gdy będziemy często chcieli wyszukać informacje na dany temat.

Nowe typy odpowiedzi w Asystencie Google

Źródło: Google.com