Nowe tytuły Superbit

Columbia TriStar zapowiedziała dwa nowe tytuły z serii Superbit. Będą nimi "Patriota" z Melem Gibsonem i "Człowiek Widmo".

Dwupłytowa edycja "The Patriot" (Superbit Deluxe) pojawi się na rynku amerykańskim 28 maja. Na pierwszej płycie znajdzie się film udźwiękowiony w systemach Dolby Digital 5.1 i DTS. Obraz zostanie zapisany w formacie panoramicznym z anamorficznym transferem. Dostępne napisy to: angielskie, francuskie, hiszpańskie, portugalskie, chińskie, koreańskie i tajskie. Na drugiej płycie znajdą się: interaktywny materiał poświęcony efektom wizualnym, krótki film o scenach batalistycznych, sceny usunięte z komentarzem Rolanda Emmericha, szkice konceptualne, galeria fotosów, zwiastuny, link do strony, filmografie i materiał zatytułowany "The True Patriots".

"Hollow Man" (Superbit Deluxe) wejdzie także na rynek 28 maja. Specyfikacja płyty z filmem jest analogiczna do "The Patriot". Natomiast na drugiej płycie z dodatkami: dokument HBO o anatomii thrillera, 3 sceny usunięte, zwiastuny, filmografie, materiał zza kulis o powstawaniu filmu i porównanie efektów wizualnych w trybie PIP (Picture-in-Picture).


Zobacz również