Nowe tytuły w platynowej serii na PlayStation 2

Właściciele jednej z najpopularniejszych konsol na świecie, PlayStation 2, powinni mieć powody do zadowolenia. Na rynek trafiło właśnie kilka nowych tytułów z "platynowej serii", czyli tanich gier, które przez właścicieli PS 2 okrzyknięte zostały prawdziwymi hitami.

Nowości w Platynowej Serii to: 24: The Game, Formula One 2006, SOCOM 3 U.S Navy SEALs oraz Tourist Trophy. Wszystkie od wczoraj dostępne są w atrakcyjnej cenie 79 złotych.

24: The Game oparta została na popularnym serialu "Przez 24 godziny". Gra należy do gatunku TPP, jej główną cechą jest wykonywanie misji w ściśle określonym czasie (wyciąganie zeznań, rozbrajanie bomb, docieranie do ważnych osbób). Ma to związek z fabułą gry, w której akcja toczy się niezwykle szybko.

Zaletą 24: The Game jest jej lokalizacja, dzięki której gracze nie znający angielskiego będą mogli połapać się w dość skomplikowanych wątkach.

Formula One 2006 umożliwi wam sprawdzenie swoich umiejętności w najszybszych wyścigach świata. Dzięki wykorzystaniu pełnej licencji Formuły 1, w grze znajduje się wszystkie jedenaście zespołów i dwudziestu dwóch kierowców rywalizujących w sezonie.

Co ciekawe, gra oferuje możliwość ściągnięcia z sieci uaktualnień dotyczących przebiegu sezonu 2006 w Formule 1 - zamiast kwalifikacji można wybrać prawdziwe pozycje startowe zawodników w każdym wyścigu, a także zdecydować się na jazdę podczas takiej pogody, jaka była naprawdę na danej trasie w tym sezonie.

SOCOM III:U.S Navy SEALs to trzecia odsłona taktycznego shootera SOCOM, w którym gracz obejmuje komendę nad czteroosobowym odziałem komandosów Navy Seals. W najnowszej serii na graczy czeka wiele interesujących nowości, w tym pojazdy bojowe, ogromne mapy oraz rozbudowany multiplayer.

Tourist Trophy to jedna z ciekawszych produkcji autorów Gran Turismo. Tytuł również należy do kategorii wyścigowych, z tą różnicą, że tutaj rywalizacja toczy się między motocyklistami. Autorzy zaserwowali graczom przede wszystkim szeroki wybór maszyn. Znajdziecie tu takich producentów jak: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Ducati i Honda. Jest w czym wybierać...

Więcej informacji pod tym adresem.