Nowe tytuły z CD Projektu

Już od dziś w naszych sklepach dostępne są dwie nowe gry z serii eXtra Klasyka - Droga do Indii oraz Dragon Throne: Bitwa o Czerwone Klify. Od przyszłego tygodnia natomiast będzie również dostępne premierowe wydanie gry Casanova w serii eXtra Gra.

Droga do Indii jest grą przygodową, która przeniesie graczy do niezwykłego, egzotycznego i pełnego barw świata wschodu. Zadaniem graczy będzie pokrzyżowanie krwawych planów sekty Thugów, wyznawców okrutnej bogini Kali i pokonanie ich fanatycznego przywódcy, który uwięził narzeczoną głównego bohatera.

Dragon Throne natomiast przeniesie nas do starożytnych Chin, w których ścierają się interesy trzech wrogich królestw próbujących zjednoczyć kraj pod swoimi berłami. Gra nie tylko pokazuje w realistyczny sposób wielkie bitwy, ale oferuje również rozbudowane opcje zarządzania królestwem.

Casanova to ciekawe połączenie gry przygodowej ze zręcznościową. Najbardziej interesujące i zupełnie niespotykane w tego typu grach są dwie opcje: walki na szpady oraz flirtowania. Ich dobre opanowanie jest kluczem do powodzenia w grze.

W zestawie z grą znajduje się również kolejny kupon super konkursu eXtra Gry w którym każdy może otrzymać jedną z premierowych gier: Gothic II, II Wojna Światowa lub Iron Strom do wyboru. Szczegóły w najnowszym numerze eXra Gry. Gra Casanova zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej i będzie kosztowała 29,99 złotych, a Droga do Indii i Dragon Throne są dostępne w cenie 19,90 zł.


Zobacz również