Nowe urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec

Nashuatec wprowadził na polski rynek urządzenie wielofunkcyjne DSc460 przeznaczone dla średnich i dużych firm. W trybie druku kolorowego sprzęt protrafi produkować do 45 stron na minutę.

Nashuatec DSc460 wyposażono standardowo w 1324 MB pamięci RAM oraz dyski o pojemności 320 GB. Sprzęt można podłączyć do sieci lub komputera przy pomocy praktycznie dowolnego popularnego interfejsu, poczynając od USB 2.0 i portu równoległego, przez Wi-Fi czy Fast Ethernet, a kończąc na Bluetooth i Firewire.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec

Nashuatec DSc460

Urządzenie w trybie druku monochromatycznego potrafi produkować do 60 stron na minutę (600 dpi), w trybie druku kolorowego - do 45 stron na minutę. Standardowo zostało wyposażone w serwer dokumentów, możliwe jest zatem przechowywanie często używanych plików na dysku drukarki, ich szybkie edytowanie, drukowanie czy przesyłanie do wybranego komputera w sieci.

Znajdujące się w DSc460 kasety są w stanie zmieścić 7400 stron. Możliwy jest wydruk na dokumentach w formatach od A6 do A3+, a także spinanie czy dziurkowanie arkuszy papieru.

Więcej informacji: witryna Nashuatec