Nowe wersja Zoom Playera

Zoom Player 3.0 to nowa wersja bezpłatnego odtwarzacza multimedialnego, potrafiąca, oprócz plików w formacie MPEG czy AVI, odtwarzać również filmy DVD. Program jest teraz dostępnych w dwóch odmianach - Standard oraz Professional.

Zoom Player 3.0 Standard pozostał nadal bezpłatny dla użytkowników domowych. Z kolei edycja Professional jest już aplikacją komercyjną, wyposażoną w dodatkowe funkcje, związane z obsługą płyt DVD - jej możliwości można wypróbować, pobierając wersję trial.

Lista nowości i poprawek wprowadzonych w obecnej wersji liczy kilkadziesiąt pozycji. Są to m.in.: udoskonalana obsługa VMR9, nowy system odtwarzania DVD, obsługa DVD Parental Control Levels, większa integracja z powłoką Windows. Zmienił się również wygląd programu. Pełna lista nowości jest dostępna pod adresem http://www.inmatrix.com/files/zoomplayer_whatsnew.shtml .

Program pracuje w dwóch trybach - pierwszy umożliwia oglądanie filmów zapisanych na płytach DVD, natomiast w drugim trybie program odtwarza każdy rodzaj filmu obsługiwany przez Windows Media Player (może to być np. format AVI, DivX, MPG). Jak informuje producent, Zoom Player jest kompatybilny z Windows 95/98/Me/NT/2000 oraz XP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1062


Zobacz również