Nowe wiadomości o The Sims 3

Jak się okazuje, nie musimy czekać do 19 marca na nowe informacje o The Sims 3. Wiele z nich znajduje się bowiem w najnowszym numerze magazynu "Games For Windows". Co najważniejsze, publikacja wskazuje, że gracze mogą już teraz spodziewać się wielu zasadniczych zmian.

!!! MEGA ZAPOWIEDŹ GRY THE SIMS 3 ZNAJDZIECIE ARTYKULE MEGA ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3 !!!

Pierwszą bardzo ważną zmianą jest fakt, że w trzeciej odsłonie The Sims rozgrywka toczyć się będzie na dużych, otwartych przestrzeniach. Okolice domu naszego Sima (np. park, czy uliczki spacerowe) staną się tak samo ważne jak samo mieszkanie. Dodatkowo, by zwiększyć realizm rozgrywki, otoczenie będzie podlegać nieustannym zmianom.

Nowe wiadomości o The Sims 3

Zmodyfikowany zostanie również system kontroli nastroju naszego Sima. Teraz gracze nie będą już tak bardzo martwić się o podstawowe potrzeby fizjologiczne bohaterów. Zamiast tego, nasze Simy więcej czasu poświęcać będą na rozrywkę i zabawę.

!!! MEGA ZAPOWIEDŹ GRY THE SIMS 3 ZNAJDZIECIE ARTYKULE MEGA ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3 !!!

Trzeba przyznać, że wszystko to brzmi ciekawie. Fani The Sims już teraz na pewno z niecierpliwością oczekują premiery tytułu. O wszystkich nowościach postaramy się informować na bieżąco.