Nowe wielofunkcyjne Nashuateki

Na Polski rynek trafiła kolejna seria urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec. MP3500 i MP 4500 to według producenta wydajne kombajny biurowe łączące w sobie funkcje laserowych drukarek sieciowych, skanerów archiwizacyjnych, faksów, kserokopiarek oraz serwerów dokumentów.

Nowe kombajny Nashuatec, MP3500 i MP 4500 pozwalają na druk z prędkością odpowiednio do 35 lub 45 stron A4 na minutę. Obsługują w zasadzie wszystkie popularne formaty papieru a opcjonalne finiszery pozawalają na nadanie dokumentom profesjonalnego wyglądu. Oprócz możliwości druku (także w sieci) użytkownicy otrzymują możliwość skanowania, także bezpośrednio do wiadomości poczty elektronicznej, przez protokół FTP czy na dysk serwera dokumentów. Oczywiście, urządzenia wyposażone są również w moduł faksowy, z możliwością podłączenia trzech linii telefonicznych.

Podobnie jak większość nowoczesnych systemów druku w biurze, MP3500 i MP4500 zapewniając obsługę autoryzacji Windows, dzięki czemu pracownicy mogą logować się wykorzystując te same nazwy użytkownika i hasła, co w firmowej sieci. Informacje transmitowane z komputerów do urządzeń są szyfrowane a tymczasowe dane, zapisane na dysku serwera dokumentów nadpisywane są losowymi ciągami znaków.

Nowe wielofunkcyjne Nashuateki

Nashuatec MP4500

Urządzenia są już dostepne w sprzedaży. Ich ceny zależą jest od wybranych opcji i dodatków.

Więcej informacji znajdziecie na stronie dystrybutora.