Nowe wkłady drukarkowe Armor

W ofercie firmy Armor, francuskiego producenta materiałów eksploatacyjnych, pojawiły się nowe czarne i kolorowe wkłady do drukarek marki Epson.

Nowe wkłady drukarkowe Armor

Produkty są kompatybilne z modelami Epson C42 i C62. Mogą być stosowane jako zamienne w stosunku do oryginalnych, zalecanych przez producenta drukarki. Wkłady, wyposażone są w chip. Zdaniem producenta, zastosowany tusz nie odbiega parametrami od oryginału. Producent podkreśla ponadto, że wkłady atramentowe zostały wyprodukowane z poszanowaniem praw patentowych producenta drukarki. Produkt jest 20 do 40 % tańszy od oryginału. Dostępny jest w sklepach komputerowych i sieciach supermarketów w całej Polsce.

Produkty objęte są roczną gwarancją.

O firmie

Armor jest znakiem towarowym francuskiego koncernu Armor S.A. z siedzibą w Nantes (Francja). Firma specjalizuje się w produkcji taśm termotransferowych do drukarek etykiet (jest ich największym producentem w Europie). Drugą specjalizacją Armora są kompatybilne materiały do drukarek komputerowych i maszyn biurowych. Wkłady do drukarek laserowych, wkłady atramentowe do drukarek Epson i Canan oraz taśmy barwiące. Firma posiada certyfikaty ISO 9000 i 9002. Ciekawostką jest to, że jedna z fabryk Armor, produkująca wkłady atramentowe znajduje się na terenie Polski (Prudnik w woj. opolskim). Więcej informacji: http://www.armor.com.pl


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących