Nowe wydanie komunikatora Mobilne Gadu-Gadu na komórki z Javą

GG Network S.A. poinformowało o udostępnieniu nowej wersji swojego komunikatora na telefony komórkowe obsługujące środowisko Java MIDP2. Nowa wersja ułatwia prowadzenie rozmów, posiada pełne wsparcie dla klawiatur QWERTY, usprawniono działanie archiwum oraz poprawiono nawiązywanie połączeń z serwerami komunikatora.

Mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu dla telefonów z obsługą Java MIDP 2.0. Mobilne Gadu możliwościami nie ustępuje swojemu odpowiednikowi na peceta. Użytkownik ma do dyspozycji emotikonki, funkcję rozmowy głosowej, archiwum, opcję przesyłania danych, itd. Dochodzą do tego możliwości, które są dostępne tylko w urządzeniach przenośnych, takie jak wibracja przy odebraniu wiadomości, czy statystyki połączeń. Od pewnego czasu w Mobilnym Gadu-Gadu zaimplementowano wiele ciekawych funkcji, w tym możliwość grania w gry on-line, integrację z serwisem blip.pl, możliwość redagowania blogu i umieszczania zdjęć w Galerii na MojaGeneracja.pl, oraz przewijanie opisów na liście.

***

Pobierz Mobilne Gadu-Gadu 3.4.1 na komórki.

***

Zmiany wprowadzone w komunikatorze Mobilne Gadu-Gadu 3.4.1:

- nowy sposób wpisywania wysyłanej wiadomości - jej treść wyświetlana jest teraz w oknie rozmowy, dzięki czemu widać aktualny przebieg konwersacji;

- pełne wsparcie dla klawiatury QWERTY;

- usprawnione archiwum - ma działać szybciej oraz zajmować mniej pamięci;

- usunięcie problemu z uruchamianiem komunikatora na części telefonów komórkowych;

- usprawniono nawiązywanie połączeń z serwerami Gadu-Gadu.