Nowe zabawki od Huawei oficjalnie - oto Watch GT 2 Pro, Watch Fit i inne

Zgodnie z obietnicami Huawei zaprezentował nowe akcesoria z nowo tworzonego ekosystemu. Wśród nowości znajdziemy zegarek Watch GT 2 Pro, Watch Fit oraz słuchawki FreeBuds Pro.

Huawei na początku września zawsze prezentuje pokaźną ilość nowości. W tym roku pokazano system Harmony OS 2.0, który ma zastąpić Androida na urządzeniach chińskiego producenta oraz nową nakładkę EMUI 11. Nie zabrakło również akcesoriów. Na rynku pojawią się nowe zegarki oraz słuchawki TWS.

Huawei Watch GT 2 Pro
Źródło: 91mobiles.com

Huawei Watch GT 2 Pro

Źródło: 91mobiles.com

Huawei zaprezentował flagowy model swojego zegarka - Watch GT 2 Pro. Do wyboru otrzymamy dwie wersje - Classic oraz Sport. Na pokładzie znajdziemy takie funkcje, jak system monitorowania tętna TruSeen 4.0+, bezprzewodowe ładowanie oraz możliwość rejestrowania ponad 100 rodzajów treningu.

Zegarek dostarczany będzie z paskiem skórzanym (wersja Classic) lub silikonowym (wersja Sport).

Cena detaliczna wynosi 329 Euro. Oznacza to, że Watch GT 2 Pro jest najdroższym zegarkiem z rodziny Watch GT. Całość zasilana jest autorskim procesorem Kirin A1 z układem wspomagającym STL4R9. Zegarek posiada 4 GB wbudowanej pamięci masowej na piosenki oraz pliki użytkownika. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami z iOS oraz Android.

Nowością są także słuchawki FreeBuds Pro, które są ulepszoną wersją testowanych przez nas słuchawek FreeBuds 3 (sprawdź recenzję). Oferują one aktywną redukcję szumów z otoczenia (ANC) oraz łączą się z wykorzystaniem najnowszej wersji Bluetooth 5.2.

Huawei FreeBuds Pro
Źródło: 91mobiles.com

Huawei FreeBuds Pro

Źródło: 91mobiles.com

O jakość dźwięku dbają przetworniki o średnicy 11 mm. Bateria o pojemności 55 mAh pozwala na 4 godziny pracy z ANC oraz 7 godzin pracy bez ANC. Etui posiada akumulator o pojemności 580 mAh, który pozwala na dodatkowe 30 godzin pracy. Słuchawki obsługują ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.

Na rynku debatuje również Huawei Watch Fit. To smartwatch, który swoim wyglądem i rozmiarami przypomina bardziej smartopaski takie, jak Mi Band. Urządzenie pozwala monitorować 44 rodzaje treningów i posiada spory ekran o przekątnej 1,6 cala. Nie zabrakło wbudowanego GPS'a oraz wodoodporności do 5 ATM.

Huawei Watch Fit
Źródło: 91mobiles.com

Huawei Watch Fit

Źródło: 91mobiles.com

Sprawdź, ile kosztuje Huawei Watch GT 2. Zapoznaj się z naszą recenzja tego zegarka.

Źródło: 91mobiles.com