Nowe zasilacze firmy Pentagram

Firma Pentagram wprowadziła do sprzedaży nowe serie zasilaczy o nazwach Value, Total i Ultimate. Wśród nich znajdziemy modele o mocy od 400 do 750W.

Seria Pentagram Value to trzy zasilacze o mocy 400, 450 i 500W, które posiadają aktywne PFC (Power Factor Correction). Aktywna korekta mocy polega na dostosowaniu do obciążenia sieci elektrycznej i korygowaniu przesunięć fazowych niezależnie od pracy zasilacza.

Seria Total to trzy zasilacze o mocy 450, 550 i 650W. Oznaczone są certyfikatem 80+, czyli charakteryzują się ponad 80 procentową sprawnością (wedle informacji firmy Pentagram, jest to ponad 82%). Znajdziemy w nich dwie linie +12V, dwa sześciopinowe złącza PCI-E oraz gwarantujący ciszę wolnoobrotowy wentylator.

Seria Ulimate posiada jednego przedstawiciela o mocy 750W. Charakteryzuje się modularnym okablowaniem, czterema liniami +12V, dwoma złączami PCI-E (6-pin) i dwoma złączami PCI-E z rozłączanymi wtykami (6/8-pin). Wszystkie zasilacze objęte są dwuletnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 5 lat.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie firmy Pentagram.