Nowe zdjęcia tylnej obudowy telefonu, którym może być iPhone 6

Ostatnio nie ma dnia, żeby do sieci nie trafiły świeże doniesienia na temat nowego telefonu Apple. Na ostatnich fotografiach, jakie można znaleźć w internecie, widać mocny zużyty panel, który według osoby udostępniającej zdjęcia pochodzi z najnowszego iPhone’a 6.

Źródłem zdjęć przedstawiających rzekomo zużytą tylną część obudowy iPhone’a 6 jest Sonny Dickson, który udostępnił fotografie w serwisie społecznościowym Twitter. Powołuje się on na źródło, które miało mieć dostęp do części wchodzących w skład nowego telefonu Apple na około miesiąc przed rynkową premierą tego urządzenia.

Zdjęcia przedstawiają obudowę urządzenia, które z tego co do tej pory się dowiedzieliśmy, może być nowym iPhone’m 6. Na pierwszym ze zdjęć widać zbliżenie na obiektyw aparatu, który zgodnie z niektórymi doniesieniami nieco wystaje poza obudowę urządzenia. Ma to być skutkiem tego, że nowy iPhone będzie znacznie cieńszy od poprzednika, co nie pozwoli na zmieszczenie w obudowie całej optyki. Możliwe, że dla zachowania jakości wysokiej zdjęć Apple zdecyduje się na taki krok.

Zobacz również:

  • Niezwykła oferta w przedsprzedaży! iPhone 13 jedynie za 3599 złotych!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Google Stadia jest już dostępna na nowych smartfonach Samsunga!
Nowe zdjęcia tylnej obudowy telefonu, którym może być iPhone 6

Oprócz tego na zdjęciu przedstawiającym obudowę, która podobno pochodzi z nowego telefonu Apple widać okrągłą diodę doświetlającą, ale w iPhonie 6 podobnie jak w modelu iPhone 5s ma być ona dwukolorowa. Pozwoli na lepsze doświetlenie scen podczas wykonywania fotografii. Można też zaobserwować tylny mikrofon oraz logo Apple, które wbrew pierwotnym doniesieniom nie będzie działać jak dioda powiadomień często obecna w urządzeniach z Androidem.

Druga fotografia przedstawia natomiast całą tylną obudowę, które jest już dość mocno porysowana. Nie wiadomo jednak, czy iPhone 6 naprawdę będzie tak wyglądał, czy jest to może wyłącznie chińska podróbka lub jeden z odrzuconych prototypów. Wszystkiego dowiemy się najpewniej już za niecały miesiąc podczas wrześniowej premiery.

źródło: 9to5mac.com, Sonny Dickson