Nowinki w ProJPEG 5.0

Na stronie firmowej BoxTop Software pojawiła się najnowsza wersja programu ProJPEG, filtru do Photoshopa pozwalającego uzyskać optymalny stopień kompresji plików graficznych w formacie JPEG.

Firma BoxTop Software zaprezentowała najnowszą wersję filtru do Photoshopa o nazwie ProJPEG 5.0, który pozwala na osiągnięcie optymalnej kompresji plików graficznych w formacie JPEG. Oprogramowanie wspiera opcje zapisywania 'baseline' i 'progressive' oraz oferuje szereg funkcji optymalizacji, których nie zapewniają standardowe narzędzia kompresji Photoshopa.

W wersji 5.0 została udoskonalona obsługa pamięci, co umożliwia teraz zarówno pracę z grafikami tworzonymi z myślą o Internecie, jak i plikami o wysokiej rozdzielczości, a nowy interfejs pozwala na zmiany rozmiaru okna podglądu i stosowanie funkcji 'zoom'.

ProJPEG 5.0 można pobrać ze strony internetowej firmy BoxTop Software w cenie 49,95USD, aktualizacja z poprzedniej wersji kosztuje 19,95USD, a wymagania sprzętowe to komputer typu PC lub Mac, na którym można uruchomić Photoshopa 3.0 albo późniejszego.

Firma BoxTop Software oferuje także szereg innych narzędzi graficznych, wśród których najpopularniejsze to PhotoGIF, ImageVice, ColorSafe, GIFmation i SuperGIF.

www.boxtopsoft.com


Zobacz również