Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

Rowery ze wspomaganiem elektrycznym cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przedstawiamy produkty z katalogu lidera elektromobilności w Polsce - firmy Barel.

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

Elektromobilne jednoślady to przyszłość ekologicznego transportu. Na polskim rynku pojawiły się właśnie rowery elektryczne HIMO by Xiaomi, których jedynym dystrybutorem w kraju jest firma Barel Poland, znana między innymi z elektrycznych hulajnóg Motus.

Co prawda, tego typu produkty można było znaleźć w sklepach już wcześniej, jednak nie posiadały one certyfikatu oraz były wykonane z innych materiałów. Urządzenia, które przedstawiamy posiadają certyfikaty Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, są dopuszczone do jazdy na europejskich drogach i spełniają wymogi europejskiej normy EPAC. To istotny czynnik, na który powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Elektryczne rowery HIMO by Xiaomi

Rowery HIMO by Xiaomi zaspokoją różnorodne potrzeby klientów, a dystrybutor zapewnia dobry stosunek ceny do jakości towaru. Urządzenia charakteryzuje wygoda, komfort i bezpieczeństwo, a także szybkość. Jazda na rowerze elektrycznym jest równie zdrowa, co jazda zwykłym rowerem miejskim. Dzięki niemu jednak możemy podróżować szybciej i pozwolić sobie na odpoczynek w trakcie jazdy. Korzystanie z tego środka transportu sprawi, że będziemy częściej i chętniej podejmowali wysiłek fizyczny, co pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Aby dostarczać użytkownikom najlepsze pojazdy elektryczne i wspierać środowisko zmniejszając ilość CO2, firma Barel Poland wciąż poszerza gamę produktów. Dystrybutor zaprezentował aż kilka modeli pojazdów. Dodatkowo Barel Poland zapewnia nie tylko jakość produktów, ale i pomoc serwisową oraz dostępność komponentów.

Rowery te to idealny wybór dla osób, które cenią sobie zaawansowane rozwiązania i elegancki wygląd.

Rower HIMO by Xiaomi Z16 MAX

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

HIMO by Xiaomi Z16 MAX

HIMO by Xiaomi Z16 MAX to rower mobilny i kompaktowy, który w łatwy sposób można złożyć i przenieść w inne miejsce. Idealnie mieści się do samochodu lub małego mieszkania. Jest napędzany siłą mięśni i wspomagany silnikiem 250 W umiejscowionym w tylnym kole oraz 6-biegową przekładnią Shimano. Energooszczędny akumulator 10 Ah i inteligentny system BMS pozwalają na podróż do 55 km na jedynym ładowaniu. Wyjmowana bateria to kolejny niezaprzeczalny atut, dzięki któremu możemy naładować urządzenie gdziekolwiek jesteśmy bez konieczności noszenia całego roweru ze sobą. Przy okazji oszczędzamy też pieniądze, nie płacąc za paliwo, jak w przypadku samochodu.

Rower posiada podwójny system hamulców tarczowych, które zapewniają pewne i bezpieczne hamowanie, nawet w przypadku nagłej potrzeby. Możemy liczyć na odporność na wstrząsy, dzięki amortyzacji gumowych opon pneumatycznych na 16-calowych kołach oraz amortyzatorowi w tylnej części roweru. Struktura ramy wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium, a produkt szczegółowo dopracowany i elegancki.

Pojazd jest bezpieczny również dzięki certyfikowanym reflektorom z przodu, po bokach i z tyłu pojazdu. To świetny środek transportu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet o wadze do 100 kg, ceniących sobie wygodę i ekologię.

Rowery HIMO by Xiaomi C30R MAX oraz C30S MAX

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

HIMO by Xiaomi C30R MAX

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

HIMO by Xiaomi C30S MAX

Dla osób preferujących bardziej tradycyjny wygląd rowerów, powstały modele HIMO by Xiaomi C30R MAX i C30S MAX. Wybierając je nie tylko będziemy mobilni i unikniemy korków, ale także możemy pozwolić sobie na dłuższe trasy poza miastem, gdyż są to pojazdy szybsze, typowo szosowe. Obydwa posiadają wydajne silniki o mocy 250 W i 9-biegowe (w przypadku CS0R MAX) oraz 18-biegowe przekładnie Shimano (C30S MAX). Rowery mają standardowe rozmiary i osiągają prędkość nawet do 25 km/h. Inteligentny system sterowania, silny napęd oraz długa żywotność baterii są niepodważalnymi atutami i gwarantują zasięg do 75 km. Tu również możemy znaleźć energooszczędną, wyjmowaną baterię firmy Samsung o pojemności 10 Ah oraz hamulce tarczowe.

Wygodna jazda w każdych warunkach drogowych to również zasługa regulowanej wysokości siodełka i kierownicy, wysokiej klasy opon firmy Kenda i wytrzymałej konstrukcji. Ładowanie rowerów trwa zaledwie 5 godzin. Dodatkowo mamy tu kolorowy wyświetlacz LCD i tak, jak w innych modelach firmy, aż trzy tryby jazdy (Eco, Medium oraz High).

Rower HIMO by Xiaomi Z20 MAX

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

HIMO by Xiaomi Z20 MAX

HIMO by Xiaomi Z20 MAX posiada nowoczesne rozwiązanie w postaci wbudowanej przenośnej pompki w rurce siodełka. Co najlepsze, model ten może przejechać nawet 80 km na jednym ładowaniu, co robi naprawdę duże wrażenie. Jazda nim jest płynna, dzięki mocy 250 W silnika i akumulatorowi 10,4 Ah. Silnik jest wysokowydajny i dostosowany do 6-biegowej skrzyni biegów Shimano. Kompletny system oświetlenia, hamulce tarczowe, a także system sterowania wektorowego pozytywnie wpływają na wygodę i komfort w korzystaniu z roweru. Hamowanie jest stabilne, urządzenie wydajne oraz szybko się składa (zaledwie 3 sekundy). To rower miejski, który zapewnia mobilność i szybkość przemieszczania się po zatłoczonym mieście.

Rower HIMO by Xiaomi ZB20 MAX

Nowoczesne rowery elektryczne HIMO by Xiaomi - komfort i design

HIMO by Xiaomi ZB20 MAX

Także model HIMO by Xiaomi ZB20 MAX posiada wbudowaną pompkę w siodełku i pozwala przejechać 80 km na jednym ładowaniu. Ten spory dystans zapewnia identyczna bateria o mocy 10,4 Ah, silnik 250 W umiejscowiony w tylnym kole i 6-biegowa skrzynia biegów Shimano. Rower jest solidny i wytrzymały oraz posiada szerokie opony. . Struktura ramy wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium, a stabilne hamowanie zapewnia doskonałą wydajność. W trakcie podróży możemy również monitorować dane jazdy w czasie rzeczywistym na wyraźnym wyświetlaczu LCD o wysokiej rozdzielczości.