Nowość Jetway z obsługą Hybrid CrossFire

Firma Jetway przedstawiła nową płytę główną ATX o oznaczeniu HA06. Urządzenie korzysta z chipsetu AMD 780G i wspiera technologię Hybrid CrossFire.

Jetway HA06 zbudowana została w oparciu o chipset AMD 780G. Przeznaczona jest do współpracy z procesorami AMD w wersji AM2/AM2+ i oferuje zintegrowany układ graficzny Radeon HD 3200 (obsługuje wyjścia D-Sub i DVI).

Jetway HA06

Jetway HA06

Urządzenie wspiera technologię Hybrid CrossFire oraz umożliwia bardziej wymagającym użytkownikom zbudowanie wydajne platformy do grania - oddaje do ich dyspozycji dwa sloty PCI-Express x16, które w konfiguracji CrossFire pracują w trybie x8 (pozostałe sloty - 2 x PCI-Express x1, 2 x PCI). Sprzęt pozwala na skorzystanie z 8 GB pamięci DDR2-800 (cztery gniazda) i zapewnia komunikację z dyskami za pomocą sześciu złączy SATA II oraz jednego eSATA. Dźwięk generuje 8-kanałowa karta HD, natomiast połączenie z Internetem nawiążemy za pomocą wbudowanego modułu Gigabit Ethernet.

Niestety cena urządzenia nie została podana. Wiadomo natomiast, że do sprzedaży powinno ono trafić pod koniec tego miesiąca.

Strona producenta.


Zobacz również