Nowości DVD Pol-Media

Komedia romantyczna z Billem Pullmanem i Irene Jacob zatytułowana "Zdarzyło się nocą", "Brylanty", w których zagrali Kirk Douglas i Dan Aykroyd, i "Complicity" pojawią się w lutym na DVD.

Komedia romantyczna "Zdarzyło się nocą", czyli "History is Made At Night" w reżyserii Ilkka Jarvilaturi pojawi się na DVD 21 lutego. Film trwa 94 minuty. Podobnie jak wszystkie wydania firmy Pol-Media, na dysku jest tylko stereofoniczna ścieżka dźwiękowa.

Jest to historia byłego agenta CIA, Harry'ego (Bill Pullman), który postanawia otworzyć klub jazzowy w Helsinkach. Już wkrótce pozna Natashę (Irene Jacob), młodą, ambitną agentkę KGB, która ma się zająć jego sprawą. Wkrótce rozkwitnie romans. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo, gdyż w Helsinkach pojawia się agent CIA, pragnący przechwycić kasetę wideo z tajnymi materiałami.

W tydzień po tej premierze pojawią się "Brylanty" i "Complicity".

"Brylanty" w oryginale "Diamonds" to historia 80-letniego Harry'ego (Kirk Douglas), który robi wszystko, aby rodzina nie wysłała go do domu starców. Pewnego dnia udaje mu się jednak namówić syna (Dan Aykroyd) i wnuka (Corbin Allred), aby zabrali go na tygodniową wyprawę w poszukiwaniu trzynastu tajemniczych diamentów. Wyprawa ta staje się dla Harry'ego również powrotem do przeszłości. W drodze przez Nevadę spotykają wiele dziwnych osób: gangsterów, żebraków oraz intrygującą damę o imieniu Sin-Dee (Laureen Bacall).

Ostatni film w ofercie lutowej Pol-Media to sensacyjne "Complicity". W tej opowieści dziennikarz gazety lokalnej, Cameron pisze idealistyczne artykuły, broniące praw słabszych. Sprawiedliwość społeczna jest też motywem działań tajemniczego seryjnego zabójcy. Cameron przypadkowo zostanie wplątany w zbrodnie.


Zobacz również