Nowości Sony

Japoński koncern zaanonsował na targach CES w Las Vegas cała gamę nowych produktów - w tym m.in. internetowy serwis muzyczny oraz swój najnowszy telewizor. Ciekawostką w owym odbiorniku jest fakt, iż jego użytkownik może w każdym momencie wziąć do ręki wyświetlacz i udać się z nim, np. do drugiego pokoju - oczywiście, nie przerywając oglądania programu.

Nowości Sony

Sony wireless TV

"Zestaw telewizyjny" składa się z 12-calowego wyświetlacza LCD oraz stacjonarnego adaptera, w który wbudowany jest tuner oraz wszelkie niezbędne złącza. Urządzenie trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Przedstawiciele Sony zapowiedzieli również, że w tym roku w ofercie koncernu pojawią się m.in.: bezprzewodowy odtwarzaczacz DVD, nowe, dwuformatowe nagrywarki krążków DVD, a także odtwarzacz płyt Blu-ray. Co więcej, japońska firma planuje również uruchomienie internetowego sklepu muzycznego - podobnego do iTunes Music Store Apple'a.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
  • Recenzja: HiSense 55E7KQ PRO - nowa propozycja 4K dla graczy i miłośników dynamicznych akcji
Nowości Sony

Sony HD-MD

Wraz z premierą owego serwisu (jej dokładnej daty na razie nie podano), Sony wprowadzi również do sprzedaży nowy przenośny odtwarzacz płyt Mini-Disc Hi-MD. Zmodernizowany format MD pozwala na zapisanie na jednym krążku do 1 GB danych (czyli ok. 45 godzin muzyki). Ceny urządzenia na razie nie podano.

Więcej informacji:

http://www.sony.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: