Nowości w Nintendo 3DS - nagrywanie 3D, dodatkowy analogowy pad i różowy kolor

Wkrótce użytkownicy konsoli Nintendo 3DS otrzymają do dyspozycji kilka nowych rozwiązań. Dzięki nim będą mogli m.in. nagrywać filmy 3D oraz korzystać z dodatkowego analogowego pada.

Dzięki specjalnej przystawce konsola Nintendo 3DS zaoferuje dodatkowy analogowy pad

Polecamy:

Zobacz też:

Przenośna konsola Nintendo 3DS została zaprezentowana 15 czerwca 2010 roku. Jest ona następcą serii Nintendo DS i pozwala na "trójwymiarową" rozrywkę bez potrzeby zakładania specjalnych okularów.

Konsola trafiła na rynek w cenie 250 dolarów. Niestety jej sprzedaż nie spełniła oczekiwań producenta. Postanowił on więc obniżyć cenę do poziomu 170 dolarów, co automatycznie przełożyło się na większe zainteresowanie urządzeniem.

Zobacz również:

  • Nintendo Switch OLED - najlepsze oferty i promocje w polskich sklepach. Gdzie kupić tanio?

Aby utrzymać to zainteresowanie firma Nintendo poinformowała, że szykuje kilka nowych rozwiązań.

Pierwsze z nich to mająca się pojawić w listopadzie aktualizacja, dzięki której użytkownik konsoli będzie mógł nagrywać firmy 3D.

Druga to rodzaj stacji dokującej, która oferuje dodatkowy analogowy pad. Posiada ona własne zasilanie (jedna bateria typu AAA) i może być wykorzystana między innymi w takich grach jak Monster Hunter 3G i Metal Gear Solid: Snake Eater 3D. Urządzenie powinno pojawić się na rynku japońskim 10 grudnia w cenie około 10 USD.

Trzecia nowość to ukłon w stronę płci pięknej polegający na udostępnieniu konsoli także w kolorze różowym (konkretnie nazywa się on "Misty Pink").