Nowości w Nintendo 3DS - nagrywanie 3D, dodatkowy analogowy pad i różowy kolor

Wkrótce użytkownicy konsoli Nintendo 3DS otrzymają do dyspozycji kilka nowych rozwiązań. Dzięki nim będą mogli m.in. nagrywać filmy 3D oraz korzystać z dodatkowego analogowego pada.

Dzięki specjalnej przystawce konsola Nintendo 3DS zaoferuje dodatkowy analogowy pad

Dzięki specjalnej przystawce konsola Nintendo 3DS zaoferuje dodatkowy analogowy pad

Polecamy:

Zobacz też:

Przenośna konsola Nintendo 3DS została zaprezentowana 15 czerwca 2010 roku. Jest ona następcą serii Nintendo DS i pozwala na "trójwymiarową" rozrywkę bez potrzeby zakładania specjalnych okularów.

Konsola trafiła na rynek w cenie 250 dolarów. Niestety jej sprzedaż nie spełniła oczekiwań producenta. Postanowił on więc obniżyć cenę do poziomu 170 dolarów, co automatycznie przełożyło się na większe zainteresowanie urządzeniem.

Aby utrzymać to zainteresowanie firma Nintendo poinformowała, że szykuje kilka nowych rozwiązań.

Pierwsze z nich to mająca się pojawić w listopadzie aktualizacja, dzięki której użytkownik konsoli będzie mógł nagrywać firmy 3D.

Druga to rodzaj stacji dokującej, która oferuje dodatkowy analogowy pad. Posiada ona własne zasilanie (jedna bateria typu AAA) i może być wykorzystana między innymi w takich grach jak Monster Hunter 3G i Metal Gear Solid: Snake Eater 3D. Urządzenie powinno pojawić się na rynku japońskim 10 grudnia w cenie około 10 USD.

Trzecia nowość to ukłon w stronę płci pięknej polegający na udostępnieniu konsoli także w kolorze różowym (konkretnie nazywa się on "Misty Pink").