Nowości z serii Rio

Firma Sonicblue zaprezentowała wczoraj nowe przenośne odtwarzacze audio z popularnej serii Rio. Wśród nowych produktów znalazł się przeznaczony dla miłośników aktywnego wypoczynku Rio S30S - model wyposażony we wzmocnioną, wodoodporną odbudowę.

Nowości z serii Rio

Rio S30S

Do dyspozycji nabywców Rio S30S oddano 64 MB wbudowanej pamięci. Urządzenie, podobnie jak pozostałe produkty z serii Rio, odtwarza pliki MP3 oraz WMA (Windows Media Audio). Ma ono również wbudowany tuner radiowy, zegarek, stoper oraz podświetlany wyświetlacz. Sugerowana przez producenta cena detaliczna to 149,99 USD.

Wraz z modelem S30S na rynek trafi odtwarzacz Rio S10. To urządzenie również wyposażono w 64 MB pamięci (w obydwu modelach można zwiększyć ilość pamięci do 192 MB - dzięki dodatkowym kartom pamięci flash). Zaletą modelu jest wydłużony czas pracy - na jednym komplecie baterii może on pracować do 35 godzin. Jego cenę ustalono na 130 USD.

Nowości z serii Rio

Rio S10

Oba modele komunikują się z komputerem za pośrednictwem złącza USB. Sprzedawane będą wraz z oprogramowaniem Rio Music Manager (służącym do zarządzania cyfrową muzyką).

Więcej informacji:

http://www.sonicblue.com