Nowości ze świata The Sims 2

Internetowa witryna polskiego oddziału Electronic Arts dwa dni temu opublikowała specjalne przesłanie od Dona Laabsa - starszego producenta gry The Sims 2.

Nowości ze świata The Sims 2
Wszystkich wielbicieli serii o tworzeniu wirtualnej rodziny zapraszamy do lektury - znajdzie tam sporo informacji o waszej ulubionej grze.

Drodzy fani The Sims 2, ze słonecznej Kalifornii pozdrawia was Don Laabs - starszy producent The Sims 2.

Wiem, że ostatnio brakowało wam nowych informacji. Fora dyskusyjne dosłownie pękają od plotek i wielu zastanawia się pewnie, czy w końcu opublikujemy oficjalną zapowiedź nowego dodatku. Ten moment się zbliża, ale musicie jeszcze trochę poczekać...

Wszystkiego dowiecie się w ciągu najbliższych tygodni, jednak już teraz możecie być pewni, że informacje, które wam przedstawimy, będziecie trawić aż do momentu, w którym produkt pojawi się na półkach sklepowych.

W międzyczasie, pragnę poinformować, że ostatnio zatrudniliśmy kilku fanów gry. Znany twórca Simów, HappyMoonBelly, pracuje w naszym dziale wideo pod pseudonimem MaxoidMoonBelly. Jest też trzech nowych testerów jakości, a Nick K., zwycięzca konkursu Na studiach, spędził z nami miesiąc w dziale marketingu.

Poza tym, opublikowaliśmy właśnie nowe uaktualnienia dla Własny biznes i Rozrywka rodzinna - akcesoria! Odpowiednie pliki znajdziecie pod tym adresem.

Oba wprowadzają naprawdę wiele rozmaitych usprawnień, tak więc koniecznie zainstalujcie je jak najszybciej!

Sporo fanów chciałoby zapewne dowiedzieć się czegoś na temat zestawów akcesoriów. A więc mogę potwierdzić, że pracujemy obecnie nad kolejnym takim zestawem. Niektórzy zapewne zastanawiają się "Po co w ogóle zestawy akcesoriów? Dlaczego nie można pobierać nowych elementów gry prosto z sieci?" Może ciężko w to uwierzyć, ale prawda jest taka, że sprzedajemy miliony produktów The Sims osobom, które nie mają stałego dostępu do serwisów internetowych dla fanów gry, ale chcą się bawić tak jak inni.

The Sims 2: Rozrywka rodzinna - akcesoria była najlepiej sprzedającą się grą na PC w ciągu pierwszych trzech tygodni od premiery. Zdajemy sobie sprawę, że wielu uzależnionym od Internetu fanom gry także spodobał się ten zestaw akcesoriów, ale z założenia produkt nie był skierowany do wszystkich.

I to by było na tyle...

Don Laabs

Starszy producent

The Sims 2