Nowy "Dom z papieru" z trailerem. Co nas czeka?

Netflix opublikował nowy zwiastun nowego "Domu z papieru", którego akcja będzie osadzona w Korei.

Dom z papieru: Korea (fot. Netflix)

Dom z papieru osiągnął na całym świecie wielki sukces. Podstawowa seria skończyła się po 5 sezonach, jednak twórcy postanowili rozwinąć markę i tworzyć spin-offy. Po bardzo dobrze przyjętych koreańskich produkcjach, takich jak m.in. Squid Game czy All of Us Are Dead przyszedł czas na koreańską wersję Domu z papieru.

Sam zamysł na fabułę jest podobny. Grupa utalentowanych osób pod wodzą tajemniczego Profesora podejmuje się dokonania "skoku doskonałego". W zwiastunie poznamy powody, dla których decydują się na taki krok.

Zobacz również:

Za reżyserię odpowiedzialny jest Kim Hong-sun, który pracował m.in. przy takich serialach jak Luca, czy Son: The Guest. Nad całością produkcji czuwa także Alex Pina, czyli twórca oryginalnej serii.

Dom z papieru: Korea to jednak jeszcze nie koniec. Netflix ma w planach tworzenie spin-offów, które będą koncentrować się na konkretnych wydarzeniach czy postaciach. W przyszłym roku otrzymamy opowieść na temat jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych postaci, czyli Berlina.

Dom z papieru: Korea będzie miał swoją premierę na Netflix 24 czerwca.

Zobacz także: "Loki 2" – powrót boga kłamstwa. Wszystko, co wiemy o serialu Disney+


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: