Nowy Nintendo Direct już jutro, poznamy szczegóły na temat Pokemon Sword i Pokemon Shield

Japoński producent zapowiedział nowy Nintendo Direct, który odbędzie się już jutro, o godzinie 00:00 czasu polskiego.

Nintendo Direct to cykliczne programy, w których prezentowane są nowości związane z grami przeznaczonymi na konsole japońskiego producenta. Z wiadomych względów obecnie Nintendo Direct skupia się na produkcjach, które zmierzają na Nintendo Switch.

Jak poinformowali przedstawiciele Nintendo, jutrzejszy Nintendo Direct potrwa około 40 minut i poświęcony będzie grom, które trafią na rynek w 2019 roku, ze szczególnym uwzględnieniem: Pokemon Sword, Pokemon Shield oraz Luigi’s Mansion 3.

Pokemon Sword/Shield to najnowsza odsłona serii gier RPG z popularnymi stworkami w rolach głównych. Gra produkowana przez studio Game Freak trafi do sprzedaży 15 listopada bieżącego roku. Już jutro poznamy kolejne szczegóły na temat produkcji.

Luigi’s Mansion 3 to z kolei przygodowa gra akcji, w której jako Luigi - brat słynnego Mario, przemierzamy korytarze nawiedzonej posiadłości. W takcie zabawy nie zabraknie walki z napotkanymi duchami oraz elementów typowo zręcznościowych, jak i logicznych. Produkcja, nad którą czuwa studio Next Level Games zadebiutuje już 31 października tego roku.

Transmisję z Nintendo Direct możecie oglądać na żywo na oficjalnym kanale japońskiego producenta w serwisie YouTube.

źródło: nintendo