Nowy PC World - zapraszamy do testów!

Z przyjemnością prezentujemy nową wersję witryny PC World! Nasz cel to dostarczenie szybkiego, czytelnego i prostego w obsłudze serwisu, który wskaże wam najlepsze na rynku urządzenia, świeże informacje o nowych technologiach oraz wyselekcjonowane przez redakcję oprogramowanie.

Nowy PC World - zapraszamy do testów!

Do testowanego sprzętu będziemy dołączać materiał wideo pokazujący go "w akcji"

Nowy PC World to m.in. znaczne przyspieszenie działania portalu. Kod źródłowy został zoptymalizowany tak, by nawet użytkownicy bez szybkiego połączenia z Internetem mogli wygodnie korzystać z zasobów serwisu. Naszym celem było sprawić, aby PC World był lekki, wydajny i oferował łatwy dostęp do ciekawych treści.

Sercem pcworld.pl jest teraz dział sprzętowy, na który składają się przede wszystkim testy i recenzje dostępnych na polskim rynku urządzeń. Są one tworzone na bieżąco przez specjalistów z naszego Laboratorium. Wśród głównych kategorii, jakie testujemy i opisujemy, znalazły się m.in. komputery przenośne, smartfony i tablety, GPSy, urządzenia fotograficzne, telewizory, drukarki czy w końcu podzespoły PC. Warto dodać, że każdy tych działów to nie tylko testy urządzeń, ale także aktualności, galerie, poradniki i artykuły związane z daną kategorią. Dzięki temu Czytelnik po wejściu w daną kategorię znajdzie obok recenzji sprzętu także artykuły rozszerzające wiedzę o rozwiązaniach i technologiach mobilnych. Warto dodać, że poszczególne kategorie docelowo zawierać będą także poradniki zakupowe dla konkretnych typów urządzeń, rankingi najlepszych lub polecanych przez redakcję modeli w danej kategorii, informacje o nowościach, a także komentarze ekspertów.

Zobacz również:

  • Hulajnogi elektryczne - ranking 2021
  • Forza Horizon 5 najlepiej ocenianą grą w tym roku. Czy słusznie?
Nowy PC World - zapraszamy do testów!

Największe zmiany zaszły wyglądzie testów

Zmieniliśmy formułę publikacji pojedynczych recenzji - od teraz do każdej z ich dołączamy dodatkowe informacje takie jak specyfikacja, plusy i minusy, komentarz osoby testującej, galerię zdjęć oraz wideo. Materiał filmowy to nie tylko wideotesty, ale także klipy pokazujące możliwości samego sprzętu (np. kamer zamontowanych w smartfonach). Takie rozwiązanie sprawia, użytkownik może szczegółowo zobaczyć co oferuje poszukiwany sprzęt i dowiedzieć się czy warto go kupić.

Warto zauważyć, że w nowej odsłonie powraca też dział Business Center z najnowszymi wiadomościami biznesowymi świata IT. Właściciele, a także pracownicy małych i średnich firm, znajdą w nim informacje na temat oprogramowania biurowego, biznesu i ekonomii, telekomunikacji i prowadzenia firmowych serwerów i stron WWW.

Nowa odsłona pcworld.pl na razie znajduje się w fazie beta. Prosimy więc o wyrozumiałość i gorąco zachęcamy do zgłaszania błędów i sugestii poprzez znajdujące się po lewej stronie rozwijane okno "Twoja opinia"!