Nowy Phaser Xeroxa

Xerox wprowadza do swojej oferty kolejny model kolorowej drukarki atramentowej z serii Phaser o symbolu 8400. Jest ona przeznaczona dla małych oraz średnich firm i wchodzi na rodzimy rynek w połowie stycznia.

Phaser 8400 korzysta z technologii druku stałoatramentowego - materiałem barwiącym jest stały atrament dostarczany w postaci kostek w podstawowych czterech barwach. Sercem nowego Phasera jest procesor Power PC 500 MHz. Możliwe jest maksymalne rozbudowanie pamięci do 512 MB. Zastosowana w urządzeniu technologia FinePoint 2400, zapewnia rozdzielczość wydruku na poziomie 2400 dpi. Szybkość wydruku wynosi 24 strony na minutę zarówno dla druku czarno-białego, jak i kolorowego.

Drukarka wykorzystuje różnorodne nośniki (karton, koperty, folię). Poza obsługą formatów A4, A5 oraz A6 możliwe jest drukowanie na niestandardowych rozmiarach papieru w zakresie od 76.2 x 127 mm do 215.9 x 355.6 mm. Połączenie z komputerem oraz siecią zapewniają porty USB 2.0, port równoległy oraz gniazdo Ethernet. Tradycyjnie już, wszystkie drukarki Xeroxa z opcją pracy w sieci posiadają odpowiedni pakiet oprogramowania sterującego (w tym wypadku CentreWare Web 3.0 oraz PhaserSMART).

Objęty roczną gwarancją Phaser 8400 kosztuje 999 EUR.

Więcej informacji: http://www.xerox.pl


Zobacz również