Nowy World of Warcraft w drodze

Blizzard ogłosił, że zamierza wydać specjalną wersję World of Warcraft przeznaczoną na rynek Ameryki Południowej. Wygląda na to, że kolejny wielki rynek stoi otworem przed WoW'em.

Wersja World of Warcraft przeznaczona na rynek Ameryki Południowej ma bazować w znacznej mierze na dostępnej obecnie hiszpańskiej wersji gry. Zmieniona ma być jednak konstrukcja dialogów. Na nowo nagrane zostaną również wszystkie głosy postaci.

Nowy World of Warcraft w drodze

Pierwsze zmodyfikowane egzemplarze gry trafią na półki sklepowe w pierwszej połowie tego roku. Dodatkowo, w sprzedaży znajdzie się specjalna hiszpańska wersja dla mieszkańców Kanady oraz USA.

Wszyscy hiszpańskojęzyczni gracze będą mogli korzystać z bezpłatnej pomocy technicznej 24 godziny na dobę. Czuwać nad tym mają specjalnie przeszkoleni pracownicy w Irvine oraz Austin.

Blizzard nie kończy swojej marketingowej ofensywy. Po stworzeniu wersji gry na rynek Ameryki Południowej, możemy oczekiwać kolejnych rekordów liczby aktywnych graczy. Czy jest nadzieja na koniec tego szaleństwa? Cóż, wszystko wskazuje na to, że "nie" - a przynajmniej do premiery Warhammer Online: Age of Reckoning...