Nowy aparat Minolty z serii Dimage

Minolta ujawniła szczegóły dotyczące najnowszego aparatu cyfrowego z rodziny Dimage: Dimage 2330 Zoom.

Najnowszy aparat cyfrowy oferowany przez firmę Minolta, Dimage 2330 Zoom zaopatrzony jest w 2,31 megapikselowy przetwornik CCD, trzykrotny zoom optyczny i 1,8 calowy, kolorowy wyświetlacz LCD.

Zastosowanie 2,31 megapikselowego CCD umożliwia robienie zdjęć o wymiarach 15x10 cm w rozdzielczości 300 dpi, a obrazy są przepuszczane przez kolorowy filtr RGB, co pozwala na zachowanie jak najwierniejszych kolorów. Aparat wyposażony jest także w tryb zbliżeń, który pozwala na wykonanie zdjęcia ze szczegółami z odległości 4cm od fotografowanego obiektu. Dimage 2330 Zoom magazynuje obrazy na karcie CompactFlash albo na dysku komputera, gdzie można je załadować za pomocą przewodu USB.

Aparat posiada także wbudowaną lampę błyskową pracującą w pięciu trybach m.in automatyczna lampa błyskowa oraz automatyczna lampa błyskowa z redukcją tzw.efektu czerwonych oczu (red-eye reduction). Wyświetlacz LCD pozwala na przegląd dziewięciu zrobionych zdjęć w formie pokazu slajdów, a wyjście wideo umożliwia oglądanie obrazów na ekranie TV. Do aparatu dodawana jest darmowa kopia programu Adobe PhotoDeluxe. Cena urządzenia nie została podana.

www.minolta.co.uk


Zobacz również