Nowy, brutalny zwiastun Blood Bowl 2!

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gier Focus Home Interactive, ma przyjemność poinformować, że najnowszy zwiastun Blood Bowl 2 można już obejrzeć w polskiej wersji językowej.

Blood Bowl 2 to zderzenie Warhammera i futbolu amerykańskiego, łączące strategię czasu rzeczywistego, humor i przemoc przeniesione ze sławnej gry planszowej wydawnictwa Games Workshop.

Blood Bowl 2 zachowuje istotę tego, co przyczyniło się do sukcesu pierwszej części gry, i dodaje mnóstwo nowych elementów, które zobaczycie w dzisiejszym zwiastunie: niesamowitą grafikę, kampanię opartą na fabule i zdarzeniach losowych, odmienne SI dla każdej z ras, ulepszony realizm, nowe rasy, rozbudowę stadionu, usprawniony tryb sieciowy z zaawansowanym rynkiem transferowym i wiele więcej!

Blood Bowl 2 ukaże się 22 września 2015 na PC, PS4 oraz Xbox One w polskiej wersji językowej (z napisami). Grę można już teraz zamówić przedpremierowo w sklepie CDP.pl. Wkrótce ujawnione zostaną informacje na temat dostępności w Polsce wspomnianych w zwiastunie bonusowych ras: jaszczuroludzi oraz leśnych elfów.