Nowy cesarz czyta karty pamięci

W cesarskiej rodzinie Manty pojawiło się nowe dziecko. Najnowszy odtwarzacz DVD wyprodukowany przez Manta Multimedia nazywa się Emperor 3 Card Reader. Od swoich starszych braci różni się tym, że posiada wbudowany czytnik kart pamięci.

Nowy cesarz czyta karty pamięci

Emperor 3 Card Reader, podobnie jak inne urządzenia DVD z tej serii, odtwarza filmy w formacie DivX i XviD z kodekami QPEL i GMC, czyta także większość standardowych formatów i płyt, takich jak na przykład DVD, VCD, SVCD, HD-CD i CD-DA. Potrafi obsłużyć większość standardowych rodzajów płyt, takich jak DVD, DVD +/-R, DVD+/RW, CD-ROM, CD-R i CD-RW, odtwarza muzykę w formatach CD, MP3 i WMA, oraz pozwala na przeglądanie zdjęć w formacie JPEG i Kodak Picture CD.

Emperor 3 Card Reader wyświetla polskie teksty napisów we wszystkich formatach txt. Ponadto umożliwia ustawienie napisów do formatu DivX i XviD w dwóch różnych pozycjach i dwóch kolorach (białym i żółtym). Odtwarzacz posiada polskie MENU oraz OSD. Emperor 3 Card Reader, podobnie jak inne odtwarzacze z tej serii, obsługuje dźwięk systemu kina domowego 5.1, a wszystkie funkcje standardowo są dostępne z pilota.

Urządzenie będzie oferowane z dwuletnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 199 PLN.