Nowy iPhone 6 jednak nie wykorzysta logo Apple jako diody powiadomień

Do premiery iPhone’a 6 pozostał jeszcze miesiąc, ale internet już teraz zalewa fala zdjęć prezentujących to urządzenie. Coraz częściej pojawiają się fotografie przedstawiające poszczególne podzespoły, z których ma się składać na nowy telefon Apple. Teraz przyszła pora na element obudowy z logo producenta.

Nowy iPhone 6 ma pojawić się już za miesiąc w sprzedaży, a konferencja zapowiadająca nowy telefon firmy z Cupertino ma odbyć się dokładnie 9 września. Wedle wstępnych doniesień Apple ma zdecydować się na zastosowanie w nowym urządzeniu 4,7-calowego ekranu. Oprócz tego ma do oferty dołączyć jeszcze phablet o nazwie iPhone 6 Air cechujący się 5,5-calowym ekranem.

Przez internet przewinęło się wiele plotek dotyczących tych urządzeń. Wygląda jednak na to, że nie wszystkie doczekają się potwierdzenia. Nadal nie ma pewności, że iPhone 6 Air faktycznie zadebiutuje, tak samo jak do dnia premiery nie dowiemy się, czy ekran w nowym telefonie Apple zostanie pokryty szafirowym szkłem.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]
Nowy iPhone 6 jednak nie wykorzysta logo Apple jako diody powiadomień

Inną plotką, która najpewniej była wyssana z palca, jest wykorzystanie logo Apple znajdującego się na obudowie urządzeń Apple jako diody powiadomień. Serwis Phone Arena donosi, że nie ma co sobie robić nadziei, że logo faktycznie zostanie wykorzystane w ten sposób. Do internetu trafiły fotografie, na których widać elementy obudowy pochodzące rzekomo z linii produkcyjnej nowego iPhone’a 6.

Nie wygląda na to, żeby producent przewidział możliwość podświetlenia tego elementu. Ponadto pojawiły się niedawno informacje o tym, że nowy iPhone 6 ma mieć diodę umieszczoną nad ekranem, która pozwoli nie tylko doświetlać twarz użytkownika podczas robienia zdjęć typu selfie i rozmów wideo, ale również powiadamiać o nieprzeczytanych wiadomościach.

źródło: phonearena.com