Nowy iPhone 6 pojawił się na kolejnych zdjęciach w towarzystwie poprzednika

Nowy iPhone 6 ma zadebiutować już 9-go września tego roku. Wygląda na to, że po raz kolejny firmie Apple nie udało się utrzymać wyglądu nowego modelu telefonu w tajemnicy. Dziś do sieci trafiły kolejne fotografie na których widać smartfon w towarzystwie zeszłorocznego modelu iPhone 5s.

Do spodziewanej premiery iPhone’a 6 pozostały już tylko dwa tygodnie, a biorąc pod uwagę to ile osób czeka na nowy telefon Apple, nie dziwi zainteresowanie wszystkimi możliwymi przeciekami. Nigdy jeszcze nie było jednak aż tak dużo zdjęć i grafik przedstawiających detale telefonu firmy Tima Cooka przed premierą, jak w przypadku tegorocznego modelu.

Nowy iPhone 6 pojawił się na kolejnych zdjęciach w towarzystwie poprzednika

Teraz pojawiły się kolejne zdjęcia, na ktorych iPhone 6 pozuje w towarzystwie swojego poprzednika. Biorąc pod uwagę niewielką różnicę w wymiarach obu urządzeń widać, że pod obiektyw trafiła 4,7-calowa wersja nowego telefonu Apple. Zeszłoroczny iPhone 5s, który znajduje się na zdjęciu, ma ekran o przekątnej długości 4 cali.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]

Oczywiście nie ma pewności, że zdjęcia są autentyczne, ale jest na to duża szansa. Urządzenie widoczne na fotografiach wygląda prawie identycznie, jak to widoczne na poprzednich zdjęciach rzekomego iPhone’a 6. Materiałów przedstawiających ten telefon, które pochodziły z różnych źródeł, było już zresztą mnóstwo.

Nowy iPhone 6 pojawił się na kolejnych zdjęciach w towarzystwie poprzednika

Tego, czy faktycznie wygląd iPhone’a 6 wyciekł do sieci przed premierą, czy też może firma z Cupertino zaskoczy nas czymś naprawdę niespodziewanym, dowiemy się już w przyszłym miesiącu. Apple ma podobno pokazać nowy telefon, a może też pierwszy w ofercie firmy phablet iPhone 6 Air, już 9-go września.

źródło: 9to5mac.com