Nowy konkurs w sekcji domenowej!

W naszej sekcji tematycznej Domeny.idg.pl ruszył nowy konkurs dla Internautów. Osoby, które najlepiej odpowiedzą na pytania dotyczące Internetu, otrzymają atrakcyjne nagrody - pakiety hostingowe ufundowane przez firmę Kei.pl.

W konkursie można wziąć udział do 4 grudnia 2006 r. Zadanie uczestników jest niezwykle proste - aby wygrać jeden z trzech pakietów hostingowych, należy poprawnie i możliwie najszybciej odpowiedzieć na 10 pytań z zakresu wiedzy o Internecie. Za każdą poprawną odpowiedź na dane pytanie uczestnik otrzymuje określoną ilość punktów - ale, co ważne, za każdą błędną odpowiedź punkty będą odejmowane. Czas wypełnienia quizu również jest istotny - jeśli po zakończeniu konkursu okaże się, że dwóch (lub więcej) uczestników uzyskało taki sam wynik punktowy, to wtedy o przyznaniu nagrody zadecyduje czas odpowiedzi na pytania konkursowe.

Nagrodami w konkursie są pakiety hostingowe ufundowane przez firmę Kei.pl. Na najlepszych uczestników czekają pakiety Biuro Plus (o wartość 200 zł), Biuro Extra (wartość 300 zł) oraz Lider (wartość 600 zł). Szczegółowe informacje o nagrodach znaleźć można na stronie Kei.pl.

Nowy konkurs w sekcji domenowej!

Konkurs wiedzy o Internecie

Przypominamy, że do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest posiadanie konta w CRU IDG.pl oraz podanie adresu email w profilu użytkownika (zarejestrować można się tutaj). Aby wziąć udział w konkursie należy się zalogować.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Internecie!