Nowy notebook ARISTO z 17-calowym ekranem

Rodzina notebooków ARISTO Vision została wzbogacona o nowy model wyposażony w 17-calowy ekran LCD. Urządzenie zaprojektowano z myślą o pracy w roli mobilnego centrum rozrywki.

ARISTO Vision i435 jest oferowany w wersjach z procesorami Intel Pentium Dual Core i Intel Core 2 Duo. Do dyspozycji użytkowników oddano także 2 GB pamięci RAM DDR2 800, dysk twardy o pojemności 250 lub 320 GB oraz nagrywarkę DVD. Obraz generowany przez układ NVIDIA GeForce 8200M jest wyświetlany na 17-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 1400x900 pikseli. Może być również przesyłany do zewnętrznych wyświetlaczy za pośrednictwem złącza HDMI.

ARISTO Vision i435 ma według producenta pełnić rolę mobilnego centrum rozrywki

ARISTO Vision i435 ma według producenta pełnić rolę mobilnego centrum rozrywki

Godne odnotowania są też głośniki z subwooferem, klawiatura numeryczna i kamera internetowa. Całość uzupełnia czytnik kart pamięci oraz zestaw złącz i portów, obejmujący między innymi port USB, port podczerwieni i gniazdo Express Card 34/54. Dostępne są ponadto moduły odpowiedzialne za komunikację sieciową (modem, karta sieciowa GigaLAN, WiFi i Bluetooth).

Notebook jest objęty dwuletnią gwarancją realizowaną w systemie "door-to-door". Podstawową konfigurację z procesorem Intel Pentium Dual Core T3200 (2 GHz) wyceniono na około 2500 zł.