Nowy osprzęt do Jukeboxa

Creative Labs wprowadza na rynek nowe oprogramowanie i akcesoria dla odtwarzacza D.A.P Jukebox.

Creative Labs wprowadza na rynek nowe oprogramowanie i akcesoria dla odtwarzacza D.A.P Jukebox. Dzięki aktualizacji oprogramowania nowe możliwości urządzenia obejmują m.in. przekazywanie plików z odtwarzacza do komputera PC i z PC do odtwarzacza. Istnieje również możliwość przechowywania w urządzeniu wszelkich typów danych. Oznacza to, że Creative Jukebox może być używany do przechowywania plików takich aplikacji, jak PowerPoint lub Word, filmów wideo, a także do nagrywania dźwięku. Jednak przede wszystkim urządzenie służy do odtwarzania muzyki. Uaktualnienie o nazwie CreativeWare jest dostępne na internetowych stronach firmy Creative pod adresem: www.europe.creative.com.

Firma do swojego nowego produktu proponuje także serię akcesoriów. Oprócz ładowarki samochodowej, specjalnego uchwytu czy futerału można dodatkowo dokupić specjalną przejściówkę pozwalającą na podłączenie Jukeboxa do samochodowego odtwarzacza kasetowego.

Creative Jukebox to cyfrowy odtwarzacz muzyki. Urządzenie wyposażone jest w dysk twardy o pojemności 6 GB - pozwala to na przechowywanie zawartości nawet 150 płyt CD.