Nowy patch do Warcrafta

Na oficjalnej stronie Battle.net firma Blizzard opublikowała informację, w której zapowiada udostępnienie nowego patcha do trzeciej części Warcrafta.

Zakończenie prac i publikacja długo oczekiwanej łatki do Diablo II (informowaliśmy o tym wczoraj: http://www.gamestar.pl/news/news.asp?id=60509 )pozwoliła załodze Blizzarda na pełne zaangażowanie się w prace nad najnowszą aktualizacją do Warcrafta III. Patch 1.13 powinien ujrzeć światło dzienne niebawem, bo, jak twierdzi deweloper, prace nad uaktualnieniem weszły już w ostatnią fazę testów.

Podobnie jak wspomniana wcześniej łata do Diablo II, również ta przeznaczona dla Warcrafta będzie zawierała bardzo dużo zmian wzbogacających rozgrywkę. Do najważniejszych z nich należy na pewno zaliczyć wprowadzenie dwóch nowych aktów orczej kampanii (Akt II i III) oraz nowych opcji do dostępnego w grze edytora. Dzięki nowej łatce w grze pojawią się również dodatkowe mapy. Patch poprawi również niektóre statystki jednostek.

Dodatkowo wraz z łatką 1.13 Blizzard zapowiada opublikowanie "art tools", które pozwolą graczom na tworzenie i wprowadzanie do gry nowych postaci.


Zobacz również