Nowy patch do World of Warcraft już dostępny

Blizzard wypuścił kolejną łatkę do najpopularniejszego MMORPGa na świecie. Patch 3.0.2 stanowi ostateczną podbudowę dla kolejnego dodatku do World of Warcraft i wprowadza sporo zmian do świata gry.

Patch 3.0.2 do World of Warcraft przygotowuje graczy na premierę kolejnego rozszerzenia - Wrath of the Lich King. Najważniejsza zmiana to oczywiście zupełnie nowe drzewko talentów, przygotowane na rozwój postaci do 80 poziomu. Po wgraniu patcha talenty każdego każdego gracza będą wyzerowane. Wskazane jest więc szybkie odwiedzenie trenera w celu nauki zupełnie nowych umiejętności.

To oczywiście dopiero początek dużych zmian. W grze pojawili się między innymi długo zapowiadani fryzjerzy. Działa już także Stormwind Harbor. Zupełnie odmienione jest Dalaran. Nowe wieże przed Orgrimmarem i Tristfal Glades są natomiast przygotowywane do transportowania graczy do Northrendu.

Prócz tego zmianom uległy różnego rodzaju statystyki, w tym Hit, Crit, Haste Rating oraz +Healing. Wraz z wprowadzeniem znacząco odmienionych drzew talentów, zasadniczym zmianom zostało poddane działanie każdej z klas.

Gracze mają czas do 13 listopada aby w spokoju zapoznać się ze zmianami w świecie World of Warcraft. Tego dnia wypuszczony zostanie dodatek Wrath of the Lich King i każdy chętny będzie mógł rozpocząć nową krucjatę.

Tymczasem zapraszamy do pobrania najnowszych patchy do gry prosto z naszego serwera:

- World of Warcraft v2.4.3 - v3.0.1 Patch (Dla właścicieli rozszerzenia The Burning Crusade)

- World of Warcraft v3.0.1 - v3.0.2 Patch